VELASHAPE III

Velashape 3, zayıflama için kullanılan farklı tedavi yöntemleri arasında son dönemde ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda bu yöntemin uygulanması cerrahi olmayan yöntemler arasında başarı şansı en yüksek tedavi yöntemi olarak bilinir. Günümüzde uygulanma şekli olarak bu yöntemin uygulanması ile birlikte hastaların kolay bir şekilde bölgesel zayıflama imkanı bulunur.

Sıklıkla tercih edilen velashape 3 zayıflama yöntemi vakum teknolojisi ve aynı zamanda bölgesel zayıflama yöntemleri arasında kızıl ötesi teknolojisi kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Kolay bir uygulaması olan bu yöntemi aynı zamanda hastalar kansız oldukları için tercih ederler.

Velashape 3 Zayıflama Nedir?

Temel olarak radyo frekansları ile ilgili bölgenin ısıtılması ile sonuç alınan bir yöntem olan bu yöntem aynı zamanda vakum teknolojisi ile ilgili bölgeden yağ hücrelerinin uzaklaştırılması amacı ile tercih edilir. Günümüzde velashape zayıflama yöntemi aynı zamanda insanların basit bir şekilde karın ya da basen bölgelerinde oluşan fazla yağlardan uzaklaşması için tercih edilir.

Birçok açıdan başarılı sonuçları ile öne çıkan bu yöntemin uygulanması esnasında insanların az acı hissetmesi ve aynı zamanda taburcu olma sürelerinin de düşmesi ile birlikte günümüzde zayıflama alanında tercih edilen bir yöntemdir.

Bunun dışında bu tür yöntemlerin yan etkilerinin yok denecek kadar az olması ile birlikte günümüzde zayıflama alanında ihtiyaç duyulan tedavi yöntemleri arasında artıları ile başta gelir.