INMODE

InMode yenilikçi radyo-frekansı enerjisi (RF) sistemdir. Üç farklı teknolojiyi tek bir platformda toplayarak, hastanın sorununa en etkin sistemle müdahale edilmesini ve optimum sonuçlar alınmasını sağlar.

InMode, farklı el aparatı ile her soruna yönelik multi-fonksiyonlu bir tedavi protokolüne sahip yenilikçi bir teknolojidir…

Forma: Yüz ve vücut rejuvenasyonunda etkili olan sistem kolajen liflerini stimule ederek, optimum anti-aging fayda sağlıyor.

Fractora: Cilt soyma ve kırışıklıklarda etkili olan Fractora, cildi adeta yeniden yapılandırıyor hem de minimum iyileşme sürecinde!

BodyFX: Vücut biçimlendirme ve cilt sıkılaştırmayı bir araya getiren bu yenilikçi teknoloji, kusursuz bir siluet yaratmada son derece iddialı.

Forma ile Cilt Gençleştirme

Yeni kolajen yapımını stimüle ederek, cildin elastikiyetini artıran Forma, kırışıklık tedavisinde de etkili bir teknolojidir. Radyo-frekans akımının elektrotlar aracılığıyla iletilmesi ile konforlu bir termal deneyim sağlayan sistem, cilt ısının rahatça tolere edilebilecek bir düzeyde olmasına olanak veriyor. Forma, biri vücut diğeri yüz için tasarlanmış iki farklı aplikatörü ile cilt altını ısıtarak invaziv olmayan bir kolajen yapılanmasını stimüle eder.

  • Forma hem yüz hem de vücutta uygulanabilen bir radyo-frekans teknolojisidir.
  • Yüzde: Alın, kazayakları, üst gözkapakları, burun kenarlarından ağzın iki yanına inen çizgiler ve boyun bölgesindeki yaşlanma belirtilerini önlemek, geri çevirmekte etkili bir tedavidir.
  • Vücutta: Üst kollardaki sarkmalar, karın bölgesindeki elastikiyet kaybı ve vücutta sıkılık kaybı olan her bölgeye uygulanabilir.
  • Bir hafta aralıklarla 6 seans önerilir.