CYNOSURE ICON LAZER

Cynosure Icon Lazer tedavisi yeni nesil teknolojik cihazla uygulanan etkili bir cilt tedavisidir. Farklı yapıya sahip cilt tipleri için rahatlıkla kullanılabilen Cynosure Icon Lazer, özellikle yaşlanma karşıtı etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ciltte yer alan lekelerin giderilmesi, kırışıklığın önlenmesi ve daha canlı bir cilt yapısına sahip olmak için bu işlem uygulanabilmektedir.

Soyma yapmayan fraksiyonel lazer uygulamaları arasında yenilikçi çözümlerle sunulan Cynosure Icon Lazer uygulaması, cildin alt tabakalarına uygulanılarak hücre yenilenmesine yardımcı ve kolajen üretimini arttırma özelliklerine sahiptir. Kontrollü uygulamalarla cilde yüksek ısı uygulanarak kolajen ve elastik lifleri hasarlayarak yeniden üretilmesini sağlanmaktadır. ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylı bu cihazla tüm ciltler için etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Cihazlar üzerinde farklı başlıklar ve aparatlar kullanılarak sayısız cilt sorunu için etkili bir lazer tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Yeni nesil tedavi yöntemleri arasında bulunan Cynosure Icon Lazer uygulaması, çeşitli cilt sorunlarının çözümünde etkili olmaktadır.

Cynosure Icon Lazer Tedavisi Ne İşe Yarar?

Cynosure Icon Lazer yaptıranlar kısa süre içinde tedaviden fayda sağlamaktadır. Cildin gençleştirilmesinde etkili olan tedavi ile cildin duru ve lekesiz bir görünüme kavuşturulması sağlanmaktadır. Yoğun atılımlı ışık (IPL) teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen tedavilerde; kırışıklıklar, akne, cilt lekeleri, yüzdeki kılcal damarlar ve diğer tüm cilt sorunları için alternatif bir tedavi sunmaktadır. Cildin durumuna göre farklı yöntemler kullanılarak tedavi uygulanabilmektedir.

Skintel Melanin Reader ile lazer tedavisinin olası yan etkilerinden korunulmaktadır. Melanin yoğunluğunun ölçülmesi kişilerin olası zararlardan korunmaları için oldukça önemlidir. Cilt tipine ve uygulama hedefine göre farklı seviyelerde ve seanslarla tedavi uygulanabilmektedir.

Uygulama sırasında kişilerin acısız ve konforlu bir şekilde hizmet alabilmeleri için başlıklar uygulandığı yeri soğutmaktadır. Uygulanan tüm yöntemler için yüksek güvenlik önlemleri içermekte ve yüksek başarı hedeflenmektedir. Cilt sorunlarının çoğu için lazer tedavisi uygulanabilmektedir.