REVLİTE

Revlite Lazer tedavisi, günlük UV ışınları, toz ve hava kirliliği nedeniyle kötü etkilenen cilt dokusunu gençleştirmek ve canlandırmak amacıyla hızlı ve güvenli bir yöntem arayanlar için oldukça etkilidir. Revlite, doğal kolajen büyümesini uyarmak için spesifik ışık enerjisini, dalga boylarını kullanan invaziv olmayan bir tedavidir. Bu FDA onaylı tedavi, cilt gençleşmesine de yardımcı olur, pigmentasyonu giderir, cilt tonu renk eşitsizliğini azaltır, ayrıca gözenekleri azaltır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.

Lazerle cilt gençleştirme, güneşten zarar görmüş, yaşlılık veya akne izlerinin tedavisi için daha etkili bir çözüm arzu eden ancak, istirahat sürelerinden dolayı agresif tedavilerden uzak durmak isteyen ünlüler, çalışan yetişkinler arasında sıklıkla tercih edilen bir prosedür haline gelmiştir.

Revlite Lazer, PhotoAcoustic enerjiyi kullanan invaziv olmayan bir lazer sistemidir (Q Switched Nd: YAG). Sistem, kolajen üretimini ve yeniden düzenlemesini nazik ve etkili şekilde uyarır.

Revlite Lazer tedavisi konforlu, güvenli, basit ve hızlıdır. İşlem başlamadan önce cilt temizlenir. Güvenlik amacıyla lazer koruyucu gözlükler takılır. Uygulama sırasında lazer ışını, cildin daha derin katmanlarının ısıtılacağı tedavi alanına yönlendirilir.