THERMAGE

Thermage cerrahi bir müdahale gerektirmeden yüzde lift etkisi yaratan ve cilt kalitesini artırarak yaşlanma sürecine meydan okuyan son derece etkili bir teknolojidir. Yüzde yaşla beraber oluşan elastikiyet kaybıyla savaşarak, cilde daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm verirken, yüz hatlarının belirginleşmesini ve yüz ovalinin toparlanmasını sağlar.

Tüm cilt tiplerinde dört mevsim uygulanabilmesi, tek seanslık bir tedavi olması, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaması gibi önemli avantajlar sağlayan Thermage CPT, yüz germe ameliyatlarının aksine son derece doğal bir görünüm yaratır. İşlem cildin derin katmanlarını hedeflediği için cilt yüzeyinde herhangi bir tahrişe neden olmaz. Böylece hasta tedavinin hemen ardından günlük yaşamına geri dönebilir.

Dünya genelinde 2002 yılından beri kullanılan Thermage teknolojisi 75’den fazla ülkede 2.500’ün üzerinde hekim tarafından 1.000.000’un üzerinde hastada uygulanmıştır. FDA onaylı sistem Türkiye’de de en seçkin kliniklerde ve sadece özel eğitim almış tıp doktorları tarafından uygulanmaktadır.